Ірина Суслова: Викрити транснаціональну систему торгівлі людьми!

  • admin
  • 18.12.2018
  • Комментарии к записи Ірина Суслова: Викрити транснаціональну систему торгівлі людьми! отключены

Сьогодні в парламенті підвела підсумки свого візиту до Афін 13-14 грудня. Його мета — напрацювати конкретні механізми повернення в Україну наших громадян, які відбувають покарання в тюрмах Греції за транспортування нелегальних мігрантів.

Результат вселяє оптимізм.

➡️Для звільнення людей, які вже отримали вироки, буде задіяний Протокол №2 Конвенції Ради Європи про передачу засуджених осіб.
➡️Є шанси на укладання греко-української двосторонньої угоди про повернення та нагляд над умовно звільненими. Умовно звільнені українці зможуть повернутись на батьківщину, відмічаючись при цьому в грецьких дипломатичних представництвах.
➡️Терміни ув’язнення засуджених українців будуть зменшені, якщо в процесі відбування покарання вони вивчать грецьку мову, підвищать свою кваліфікацію та будуть працювати.

Додатково ще два фактори зможуть позитивно вплинути на вирішення проблеми. Перший — це активні дії правоохоронців по викриттю транснаціональної системи торгівлі людьми. Другий — потужна інформаційна кампанія, яка донесе до кожного інформацію про ризики «працевлаштування» до роботодавців, що можуть виявитись перевізниками нелегальних мігрантів.

Ірина Суслова