Патріоти передають СБУ реєстр сепарів Луганщини

  • admin
  • 23.12.2018
  • Комментарии к записи Патріоти передають СБУ реєстр сепарів Луганщини отключены

На зустрічи Канадської неурядової організації Stabilization Support Service за підтримки Посольства Великої Британії в Україні присвяченої проблемам внутрішньо переміщених осіб разом з побратимами #АТОВПО доводимо учасникам-спікерам (Мустафа Найем) їх віддаленість від реалій у вирішенні нагальних питань ВПО
«Слишком далеки они от народа…»

Домовились з Мустофою Найємом створений нами реєстр сепаратистів, терористів та колоборантів з числа держслужбовців, депутатів різних рівнів та працівників місцевого самоврядування з окупованих територій разом віднести в Службу Безпеки України.

V’yacheslav Serpokrylov

Депутати Луганської облради

АГІБАЛОВ Ігор
АКІМОВ Олег
АНДРІЯНОВ Олександр
АНДРУХ Ірина
АНТІПОВ Олександр
АНЦУПОВ Ігор
АРАПОВ Олександр
АХРОМКІН Євген
БИКАДОРОВ Віктор
БОГДАНОВ Олександр
БОЙКО Ірина
БОНДАРЕНКО Валерій
БОСЕНКО Василь
БРИЗГІНА Ольга
БУКРЄЄВ Юрій
ВАРНАКОВ Євген
ВОЛОБУЄВ Анатолій
ВОЛЧАНСЬКИЙ Іван
ГАЙДУКОВ Михайло
ГАЛКІН Євген
ГАЦЬКО Анатолій
ГЕНІЄВСЬКИЙ Сергій
ГЕТМАНСЬКИЙ Віктор
ГОЛЕНКО Валерій
ГОЛУБ Олександр
ГОЛУБОВИЧ Михайло
ГОРОХОВ Сергій
ГУБЕНКО Віктор
ГУДЗЕНКО Олександр
ДАНІЄЛЯН Вадим
ДЕВІЗОРОВ Сергій
ДІДЕНКО Олександр
ДОНЧЕНКО Тетяна
ДУБОВИК Олександр
ЖИВАГА Володимир
ЗАЙЦЕВА Ірина
ЗАХАРОВ Сергій
ЗАХАРЧЕНКО Петро
ЗУХБАЯ Заза
ІВАНОВ Олексій
ІВЧЕНКО Валерій
ІОФФЕ Ігор
ІСАЄНКО Олександр
КАЛИНСЬКА Лідія
КАЛМИКОВ Олександр
КИСЕЛЬОВ Олександр
КИЯЩЕНКО Олександр
КІЛІНКАРОВ Спірідон
КЛІНЧАЄВ Арсен
КОЗЛОВ Валерій
КОМАРНИЦЬКИЙ Віталій
КОМЧАДАЛОВ Євген
КОСЮГА Володимир
КРАВЧЕНКО Володимир
КРАВЧЕНКО Юрій
КРИВОБОКОВ Владислав
КРИВУЛЯ Володимир
КРЮЧКОВ Віталій
КУДИНОВ Герман
КУДРЯВЦЕВ Володимир
КУНИЦЬКИЙ Володимир
КУЦЕНКО Микола
ЛЕБЕДЄВ Борис
ЛИМАНСЬКИЙ Микола
ЛІТВІНОВ Вячеслав
ЛОЗОВСЬКИЙ Едуард
ЛУКАШИК Микола
МАЛИШ Павло
МАРЧЕНКО Володимир
МЕДВЕДЄВ Олексій
МІНІН Геннадій
МІРОШНИК Родіон
МІХЄЄВ Віктор
МОІСЕЄНКО Юрій
НЕДОВЄС Андрій
НЕНЯ Віктор
НЕЧАЄВ Юрій
НІКІТЕНКО Анатолій
НІКІШИН Микола
ОРЛОВ В’ячеслав
ОСИФ Богдан
ОСИЧЕНКО Надія
ОСТАПЕНКО Олександр
ПАВЛОВ Віктор
ПАНАІТ Юрій
ПАНЧУК Сергій
ПАНЬКОВ Олександр
ПЕТРОВ Костянтин
ПРИСТЮК Володимир
ПРІВАЛЬЦЕВ Андрій
ПРОНЬКО Юрій
ПТУШКА Олександр
ПУЛЬНА Наталія
РАФАІЛОВ Сергій
РУДОЙ Сергій
РУЛЬ Ростислав
САВЧЕНКО Олег
САРКІСЯН Мартік
СВІДОВСЬКОВ Леонард
СЄРГЄЄВ Юрій
СЄВАСТ’ЯНОВ Юрій
СУТЯГИНА Олена
ТАТАРЧУК Валентина
ТИМОШЕНКО Олександр
ТКАЧЕНКО Валентина
ТКАЧЕНКО Олександр
ФИЛИПСЬКИЙ Олександр
ФІЛІППОВ Валерій
ФОМІН Анатолій
ФУРДЄЙ Павло
ХАРІН Євген
ХОРТІВ Сергій
ХОХЛОВ Юрій
ХУНОВ Юрій
ЧАЛЕНКО Максим
ЧЕРКАСОВ Андрій
ЧЕРНОУСОВ Геннадій
ШАПОВАЛОВ Андрій
ШВЄЦЬ Михайло
ШЕВЧЕНКО Юрій
ШЕРДЕЦЬ Іван
ШЕРСТЮК Володимир
ШОСТАК Володимир
ШУШПАННІКОВ Микола

Депутати Луганської міськради

Анікеєва Лідія Максимівна обрана по виборчому округу № 10 від міської організації  Партії Регіонів
Бабаян Борис Беникович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Бабічев Олександр Іванович обраний по виборчому округу № 33 від міської організації  Партії Регіонів
Благушин Вадим Борисович обраний по виборчому округу № 27 від міської організації  Партії Регіонів
Болдир Олександр Васильович обраний по виборчому округу № 3 від міської організації  Партії Регіонів
Бурков Дмитро Юрійович обраний за списком міської організації політичної  партії “Сильна Україна”
Вакуленко Василь Іванович обраний по виборчому округу № 31 від міської організації  Партії Регіонів
Волощенко Сергій Віталійович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Гаврик Сергій Юрійович обраний по виборчому округу № 12 від міської організації  Партії Регіонів
Галінкін Валерій Йосипович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Голубенко Олександр Леонідович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Горбаньов Олександр Михайлович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Горбенко Руслан Олександрович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Горбунов Геннадій Петрович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Гундар Сергій Анатолійович обраний по виборчому округу № 22 від міської організації  Партії Регіонів
Давидов Сергій Іванович обраний за списком міської організації політичної  партії “Сильна Україна”
Діброва Ганна Єгорівна обрана по виборчому округу № 19 від міської організації  Партії Регіонів
Доброхотова Ганна Вікторівна обрана по виборчому округу № 6 від міської організації  Партії Регіонів
Желдак Леокадія Олександрівна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Зеленська Ганна Володимирівна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Іванов Олександр Іванович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Калініченко Ольга Іванівна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Картавцева Лідія Іванівна обрана по виборчому округу № 7 від міської організації  Партії Регіонів
Катран Володимир Васильович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Керницький Валерій Богданович обраний по виборчому округу № 21 від міської організації  Партії Регіонів
Кірік Юрій Володимирович обраний по виборчому округу № 18 від міської організації  Партії Регіонів
Коваль Олег Валерійович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Коваль Вадим Васильович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Ковальов Олександр Михайлович обраний по виборчому округу № 5 від міської організації  Партії Регіонів
Козакова Тетяна Юліївна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Колесніков Олександр Іванович обраний по виборчому округу № 30 від міської організації  Партії Регіонів
Комісаренко Вікторія Володимирівна обрана за списком міської організації політичної  партії “Фронт Змін”
Корніенко Володимир Леонідович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Кочура Олександр Васильович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Кошман Юрій Костянтинович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Кулінченко Володимир Васильович обраний по виборчому округу № 24 від міської організації  Партії Регіонів
Кушнарев Стефан Ігнатович обраний по виборчому округу № 15 від міської організації  Партії Регіонів
Ландік Роман Володимирович обраний по виборчому округу № 34 від міської організації  Партії Регіонів
Лібстер Сергій Борисович обраний по виборчому округу № 17 від міської організації  Партії Регіонів
Ліскі Ігор Іванович обраний за списком міської організації політичної  партії “Фронт Змін”
Лук’янчиков Анатолій Васильович обраний по виборчому округу № 2 від міської організації  Партії Регіонів
Максимець Наталія Анатоліївна обрана за списком міської організації  Комуністичної партії України
Махно Анатолій Павлович обраний по виборчому округу № 28 від міської організації  Партії Регіонів
Мельников Сергій Олександрович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Михайленко Ельвіра Леонідівна обрана по виборчому округу № 36 від міської організації  Партії Регіонів
Міхєєв Сергій Олександрович обраний по виборчому округу № 14 від міської організації  Партії Регіонів
Міщенко Михайло Володимирович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Морозов Геннадій Вікторович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Овчаренко Микола Олексійович обраний по виборчому округу № 1 від міської організації  Партії Регіонів
Орцев Ігор Володимирович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Охмат Віталій Юрійович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Петраков Сергій Іванович обраний по виборчому округу № 35 від міської організації  Партії Регіонів
Підтинна Алла Аркадіївна обрана по виборчому округу № 8 від міської організації  Партії Регіонів
Полунін Володимир Миколайович обраний по виборчому округу № 9 від міської організації  партії “Українські соціал-демократи”
Попов Валентин Владленович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Попова Катерина Вікторівна обрана за списком міської організації  Комуністичної партії України
Свєтлов Вячеслав Євгенович обраний по виборчому округу № 25 від міської організації  Партії Регіонів
Седих Ігор Сергійович обраний по виборчому округу № 32 від міської організації  Партії Регіонів
Сирота Володимир Якович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Сімрок Василь Васильович обраний по виборчому округу № 38 від міської організації  Партії Регіонів
Скляров Володимир Петрович обраний по виборчому округу № 16 від міської організації  Партії Регіонів
Сокіл Леонід Олександрович обраний по виборчому округу № 23 від міської організації  Партії Регіонів
Терещенко Оксана Андріївна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Тушнова Ірина Олександрівна обрана по виборчому округу № 26 від міської організації  Партії Регіонів
Федченко Олена Миколаївна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Філіпський Олександр Михайлович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Холод Іван Степанович обраний по виборчому округу № 13 від міської організації  Партії Регіонів
Чекер Валерій Миколайович обраний по виборчому округу № 11 від міської організації  Партії Регіонів
Четвертак Сергій Жоржович обраний по виборчому округу № 37 від міської організації  Партії Регіонів
Шахов Сергій Вячеславович обраний по виборчому округу № 4 від міської організації  Партії Регіонів
Шведюк Степан Васильович обраний по виборчому округу № 20 від міської організації  Партії Регіонів
Шкура Віктор Михайлович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Шонін Сергій Геннадійович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Юров Юрій Павлович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України