Смешко як шанс?

  • admin
  • 31.01.2019
  • Комментарии к записи Смешко як шанс? отключены

Послухав кандидата в президенти пана І. Смешка в кількох програмах і подумалось, -є все таки в Україні розумні адекватні люди які десь наче в тіні і ми про них мало знаємо.

І зрозумів чому,-тому що їх не розкручують медія ресурси які є в руках олігархів. Вони не можуть допустити до керування етнічного українця з Христинівки що на Черкащині, доктора технічних наук, першого військового аташе в США(1991-1995),який прослухав спеціальні курси з національної безпеки та розвідувальної діяльності у Гарварді та Великій Британії.

Вільно володіє англійською, німецькою та французькою мовами. Має досвід роботи на керівних посадах в державних структурах. Голова СБУ (2003-2005) , очолював Головне управління розвідки МО України.

От вам і кагебіст як його розписують тролі або недалекі люди. Така вже в нас ментальність.

Ми лінуємось поцікавитись людиною глибше а ковтаємо наживку ,-а Смешко, це той з СБУ що причетний до отруєння Ющенка. Ющенко вже й сам забув що був отруєний і ніяких доказів немає і справа давно закрита.

А ніхто зараз не згадує що саме завдяки СБУ, яке тоді очолював І. Смешко, не пролилася кров на майдані 2004 року. Як зупинили офіцери СБУ колону внутрішніх військ яка рухалась для розгону протестуючих. Але то таке, справи минулого. Так, він не пхався в партії і не підспівував нікому, очевидно маючи гідність та честь.
І найголовніше ,-він має програму політичних реформ які дають шанс Україні, розуміє і заявляє про те, що без української ідеологічної партії нічого ми не змінимо.

 Yaroslav Kaspriv