Наливайченко: «Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя для українців»

  • aa aa
  • 18.02.2019
  • Комментарии к записи Наливайченко: «Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя для українців» отключены

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що йому ставлять у соцмережах.

Чому досі ані президент, ані прем’єр чи хтось з міністрів не склали звіт про свою роботу ?

Відповідь очевидна – нема про що звітувати. Розповіді про те, що стало краще – це неправда. Ціни зростають, бюджетні кошти, які виділяються на ремонт доріг, освіту, медицину розкрадаються.

А найголовніше – інтеграція в ЄС та НАТО. Я справді наполягаю, щоб і президент і уряд відзвітували про те, що вони п’ять років робили для того, щоб виконати угоду про асоціацію з Європейським союзом. Які європейські зміни і стандарти вони впровадили в Україні? Не треба нам розповідати про віденську каву, ви нам розкажіть про українську каву. Де вона стала дешевшою? Де стали більші зарплати? Я вже не кажу про комунальні платежі…

Не виконується ключове європейське положення в системі юстиції, правосуддя – немає чесних суддів, Антикорупційного суду, немає покарань за корупцію у владі. Це не рух в Європу, це відкат назад. Ось, що робить вже п’ять років ця влада.

Я йду в президенти для того, щоб європейські стандарти були для українців і на українській землі. Для того, щоб європейські технології привозили сюди, і тут створювали робочі місця і запускали підприємства. Щоб українці заробляли тут, в Україні. Щоб наша молодь не виїжджала за кордон і не шукала собі краще майбутнє там.

Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя, європейські стандарти та гарантії, але для українців і в Україні.