Звичайні вінницьки розбірки: ера феодалізму повернулася?

  • admin
  • 13.03.2019
  • Комментарии к записи Звичайні вінницьки розбірки: ера феодалізму повернулася? отключены

Ряд засобів масової інформації та громадські активісти, отримали шокуючу заяву у правоохоронні органи про розбійницькі дії деяких вінницьких підприємців за підтримки колишніх і діючих співробітників силових структур.

Повний комплект злочинів проти особистості, незаконне відчудження майна, захоплення та утримання заручників, погрози, корупційні дії штатних співробітників МВС, «відстороненість» органів прокуратури та судів…

Цей текст варто процитувати повністю!

«Національна поліція України

Начальнику кримінальної поліції

Генералу Аброськіну Вячеславу Васильовичу

Пирина Богдана Васильовича

м. Вінниця, вул. А. Первозванного

Заява

Я, Пирин Богдан з 2011 року співпрацював із Семенчуком Петром Максимовичем 1957 р.н. Який є власником ПП «Зерно» Іванівські ковбаси (с. Іванівка, Вінницького р-ну). На початку нашої співпраці ним були обіцяні відсотки від прибутку у вирощуванні свиней, чим я власне і займався.

Враховуючи його обіцянки я взяв у нього в борг кошти на купівлю квартири в розмірі 30 тис дол. США. Обіцянка з його сторони не була дотримана, тому мені щоб заробити додаткові кошти довелося займатися додатковим бізнесом по виготовленню кормових добавок для тварин.

Однак, в період моєї відпустки, а саме 03.09.2018 р. Семенчук П.М. разом із своїм сином Сергієм та двома міліціонерами в цивільній одежі та групою невідомих осіб здійснили відкритий напад на мій ангар (с. Агрономічне, Вінницького р-ну, пров. Світлий 1), побили мого брата – Пирина Романа Васильовича, який там працював. Здійснили крадіжку майна (кормові добавки на суму 100 тис. грн., інструментарій, комп’ютерну техніку, флеш накопичувачі, юридичну печатку та документи, грошові кошти у сумі 70 тис. грн.). Після чого вивезли мого брата насильно, проти його волі на ферму в с Урожайне, Тиврівського р-ну, Вінницької обл. та змусили написати якісь розписки використовуючи фізичний (шокер, побої) та психологічний вплив. Паралельно на цій фермі, забравши ключі у зоотехніка Веселової Ольги Павлівни, здійснили пограбування мого офісного приміщення (документи ФОПа, накладні, особисті речі (монокуляр) та кошти в розмірі 6000 грн.)

Після мого повернення з відпустки 05.09.2018 р. використовуючи зв’язки із місцевими органами поліції та погрожуючи фізичною розправою над моєю сім’єю змусив мене написати розписку в якій я зізнавався у крадіжці його майна та завданні йому матеріальних збитків. Після чого завіз мене із дружиною до нотаріуса та в присутності колишнього начальника Вінницької РВП Сидоренка В.М. змусив переписати на свого сина Семенчука Сергія Петровича 1987 р.н. земельну ділянку на якій знаходяться вище вказані ангарні приміщення. Хотіли таким чином відібрати ще й будинок але коли йому це не вдалося сфабрикував кримінальну справу проти мене у Гніванському РВП де має особисті зв’язки із керівництвом (начальник Василик).

Ще протягом 2-х тижнів утримував мене у себе на фермі, за вище вказаною адресою та вимагав кошти в розмірі 20 тис. грн., які я змушений був передати його працівнику Романюку Сергію Володимировичу.

Після чого 12.01.2019 р. я написав у Вінницькому РВП заяву про пограбування та брат — про побиття та незаконне позбавлення волі.

Заяви відмовлялися вносити в ЄРДР попри рішення міського суду м. Вінниці — задовільнити наші скарги та зареєструвати заяви і розпочати слідство. Керівництво Вінницького РВП також перебуває у тісних зв’язках із ним. Має зв’язки у прокуратурі та судах, слідство умисно не розпочинають.

Прошу провести об*єктивне розслідування.

З повагою Пирин Богдан В.

 

07.03.2019                          Пирин Б.В.»

Журналісти і громадські активісти неформальної пресової Антикорупційної групи беруть цю ситуацію під громадський контроль, очікуючи публічної відповіді на офіційний запит Начальнику кримінальної поліції

Генералу Аброськіну Вячеславу Васильовичу, який ми опублікуємо на доступних нам десятках незалежних сайтів.

Вимагаємо швидкого та гласного розслідування цієї конфліктної ситуації, оцінки участі колишніх та діючих співробітників правоохоронних органів в дивних корупційних оборудках, тлумачення яких чітко визначено у чинному законодавстві.

Вимагаємо справедливості та встановленні винних у протиправних діях.

Очікуйте нових публікацій!

Антикорупційна група