«Вова, скільки вам потрібно для щастя». В погоні за владою Струк продовжує дурити виборців

Кандидат в народні депутати Володимир Струк використовуючи партійну символіку і вказуючи на приналежність до партії «Опозиційна платформа – За життя», вводить в оману громадськість і виборців. Про це йдеться в заяві політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя».

«Беручи до уваги протиправні дії окремих кандидатів у депутати, які, не будучи членами партії «Опозиційна платформа – За життя», використовують авторитет нашої партії, щоб пройти до ВР, заявляємо:

6 червня на Об’єднавчому з’їзді партії був затверджений список кандидатів, які йдуть на вибори до ВР по одномандатних і багатомандатних округах.

Згідно із затвердженими списками на позачергових виборах народних депутатів України на 113-му окрузі партію «Опозиційна платформа ‒ За життя» представляє Олександр Лукашев. Володимир Струк не є кандидатом у депутати від партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», – йдеться у заяві.

Варто зазначити, що під час зустрчі в Новоайдарі кандидат в нардепи від команди Сергія Шахова Олександр Лукашев та представник самовисуванця Струка Сергій Сафо влаштували публічні з’ясування стосунків. Лукашев почав проводити зустріч із виборцями, як тут зявився Сафо та з криками: це самозванець, почав публічно зясовувати стосунки, а саме: хто ж з двох кандидатів Струк чи Лукашев є висуванцями від партії «Опозиційна платформа – За життя». При цьому обидві сторони конфлікту забули про людей, які прийшли на зустріч, і звинувачували один-одного в «самозванстві».

Це нагадало незабутню сцену з фільму про «дітей лейтенанта Шмідта». Селяни, які прийшли на зустріч з кандидатами, а побачили луганських «дітей Шмідта», так і не зрозуміли, хто ж з них більший самозванець.

Знімемо капелюхи і дочекаємося, коли два дужих кур»єра винесуть і неквапливо розгойдуючи викинуть на політичний смітник тіло чергового кандидата у депутати.

Вечір перестає бути млосним…

і
Автор Дмитро Снєгирьов 283 Articles
співголова ГІ "Права Справа"