«Все почнеться з провокації»: Ясновидець передрік катастрофу в Польщі через Росію і Білорусії

За словами провидця, вулиці заповнять військові. Найвідоміший ясновидець в Польщі Кшиштоф Яцковский поділився черговим прогнозом про долю своєї країни. Відео з’явилося на його офіційному Ютуб-каналі. Кшиштофу привиділося, ніби жителі Республіки біжать звідти, навколо панують хаос і паніка. Люди в поспіху почали залишати свої будинки після військового втручання з боку.

За словами Яцковського, на Польщу напали з трьох сторін. Провидець зазначив, що зараз вся увага поляків прикута до кордону з Білорусією. Однак всі дії розгорнуться в самому центрі держави. «Все почнеться з звинувачення в провокації через східний кордон», — заявив ясновидець. Кшиштоф припустив, що на Польщу може напасти або Росія, або Білорусь, або інша країна, що межує з Республікою на Сході.

Ясновидець передрік катастрофу в Польщі через Росію і Білорусії .До нього прийшло бачення, ніби вулиці заповнюють польські військові, готові відбити удар супротивника. Затримані в ході бойових дій виявляться вихідцями з інших країн.

Популярність до Яцковського прийшла в 2010 році — після смерті польського президента Леха Качинського. Справа в тому, що провидець передбачив цю трагедію. Незадовго до загибелі глави держави Кшиштов заявив, що в майбутньому не бачить його на посаді президента. Крім того, парапсихолог в своїх видіннях виявив його лежачим з закритими очима.

Джерело: https://mediabum.info/vse-pochnetsya-z-provokacii-yasnovidec-peredrik-katastrofu-v-polshhi-cherez-rosiju-i-bilorusii.html

і