Жителька Кропивницького народила четверню

У лiкарнi Вроцлава кропивничанка Марина народила четверо синiв.

Про це повiдомляє ТСН, iнформує Златопiль.

Четвiрня з`явилася на свiт вчора, 20 вересня. Пологи в жiнки вiдбулися на 30-му тижнi вагiтностi.

На свiт з’явилося четверо хлопчикiв масою вiд 1270 до 1550 грамiв. Зараз у пари вже п’ятеро синiв, оскiльки є ще старший – 16 рокiв.

Новонародженi i їхня мама почуваються добре. Вони пробудуть у лiкарнi кiлька тижнiв пiд наглядом неонатологiв, допоки дiти не наберуть вагу.

Родина, в якiй народилася четвiрня, переїхала до Польщi з Кропивницького 6 рокiв тому. Оселилися вони у Вроцлавi, знайшли роботу, винайняли житло i почали працювати. Пiзнiше Марина та Олексiй уклали в Польщi офiцiйний шлюб.

Зараз у молодих батькiв проблеми, оскiльки на фiрму чоловiка прийшли з перевiркою прикордонники i виявили, що українець працював без необхiдного дозволу воєводи. Через це його оштрафували на 3 тисячi злотих i зобов’язали виїхати з країни.

Українцi подали апеляцiю на рiшення прикордонної служби. Їхнiй юрист каже, що ухвалу про депортацiю винесли законно. Жiнка не може залишитися сама без чоловiка зi старшим сином та новонародженою четвiрнею. А чоловiк повинен мати дозвiл на роботу, щоб пiти працювати й бути спроможним фiнансово забезпечити сiм’ю.

Наразi на iсторiю українською родини звернула увагу уповноважена президента Вроцлава у справах мiгрантiв з України Ольга Хребор. Вона через “Фейсбук” звернулася до воєводи Нижньосiлезького воєводства, аби той зацiкавився справою.

Нагадаємо, у 2020 році, у Крoпивницькoму мoлoда пара стала батьками відразу чoтирьoх дітей.

https://zlatopil.com/all-news/zhytelka-kropyvnytskogo-narodyla-chetvernyu-v-inshij-krayini-foto?fbclid=IwAR1afGyFxorlKdY_STIuzYbgTjRd3yF0qnkCIva6W159adL13POo4C5gqnM

і