“Їм байдуже на Україну”: Дуда розкритикував німецький бізнес, який працює з РФ

Дуда: НАТО має показати Росії силу Поштівка

Частині німецького бізнесу, який продовжує співпрацювати з Росією попри її військову агресію, байдуже, що буде з Україною. Можливо, німецька економіка не вірить, що російська армія змогла б знову відсвяткувати велику перемогу в Берліні та окупувати частину Німеччини.

Про це повідомляє Поштівка з посиланням на президента Польщі Анджея Дуду в інтерв’ю німецькому виданню Bild.

“Ми, як поляки, дуже добре розуміємо ситуацію. Про ведення бізнесу з Росією ніхто не говорить ні слова, оскільки нам знову може загрожувати, що російська армія знову буде тут. Тобто смерть, розстріл, відправка в Сибір. Ми добре знаємо, що означає потенційне вторгнення Росії. Тому ми не можемо дозволити цьому зайти так далеко. Ми повинні створити таку військову силу в Польщі, щоб ми могли захищатися в разі нападу”, – заявив Дуда.

Він також наголосив на необхідності будувати нові Альянси, аби запобігти подальшій російській агресії.

“Вибачте, може,деякі в Німеччині відчують себе ображеними, але частині німецької економіки все одно, що відбувається з Україною, що з Польщею. Говорять: ми хочемо займатися бізнесом, заробляти гроші. Ви можете вести бізнес із Росією, ми хочемо продавати нашу продукцію. Ми хочемо купити дешевий газ та імпортувати нафту…”, – розповів Дуда.

Втім, він попередив німецький бізнес про загрозу з боку РФ і для самої Німеччини.

“Ми у Польщі знаємо, що це можливо. І саме тому ми не маємо звичайного бізнесу. І саме тому ми закликаємо мир та Європу, що з Росією більше немає звичайного бізнесу”, – підсумував Дуда.

Нагадаємо, у своєму інтерв’ю президент Польщі Анджей Дуда також піддав критиці той факт, що канцлер Німеччини Олаф Шольц і президент Франції Емманюель Макрон продовжують вести телефонні переговори з російським лідером Володимиром Путіним, попри триваючу війну Росії в Україні.

Перед тим віце-прем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський розповів, хто виступає проти санкцій щодо РФ “тонкіше” Угорщини.

і