Аеропорти Європи зіткнулися з ажіотажним напливом пасажирів

В багатьох великих аеропортах Європи в червні спостерігається ажіотажний наплив пасажирів, через що утворюються величезні черги, а подекуди доводиться скасовувати рейси.

Найбільш критична ситуація склалася в амстердамському Схіпхолі (на фото), повідомляє ЦТС. Аналітики вважають, що в розпал туристичного сезону затори в аеропортах можуть стати ще більшими.

За інформацією видання, черги зумовлені скасуванням в країнах ЄС більшості ковідних обмежень. І туристи, що два роки вимушені були обмежувати себе в поїздках через пандемію, масово ринулися подорожувати. Разом з тим, аеропорти та хендлінгові служби, які під час пандемії звільнили частину персоналу, виявилися не готовими до такого стрімкого відновлення трафіку.

Очікується, що згаданий аеропорт Схіпхол у розпал туристичного сезону відмовиться від прийому 13,5 тис. пасажирів щоденно (це 20% щоденного трафіку).

20 червня аеропорт Брюселя також попередив пасажирів, що на перевірку безпеки, можливо, доведеться очікувати по декілька годин, що може призвести до масових скасувань рейсів або запізнень.

Лондонський аеропорт Гатвік, щоб звести до мінімум хаос в пік туристичного сезону, оголосив, що скасує частину рейсів у літньому розкладі

і