У Латвії бачать ризики від переїзду до країни російських ЗМІ

мах

Служба державної безпеки (СДБ) Латвії попередила вищих посадових осіб Латвії про ризики, пов’язані з тим, що у країні починає працювати дедалі більше російських медіакомпаній.

Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на Delfi.

Як зазначається, від 24 лютого до Латвії з Росії емігрували понад 200 російських журналістів та 23 засоби масової інформації. Деякі з них вже офіційно розпочали роботу з Риги.

Латвійська служба держбезпеки стверджує, що «оцінює те, що відбувається в інформаційному просторі в контексті поточної геополітичної ситуації та агресивної війни Росії в Україні».

«СДБ постійно оцінює ризики, що виникають внаслідок цілеспрямованих та систематичних зусиль Росії щодо впливу на інформаційний простір та ЗМІ. Служба держбезпеки поінформована про роботу російських незалежних ЗМІ у Латвії. У зв’язку з цим служба виявила ризики для безпеки латвійського інформаційного простору, а також розвідувальні ризики пов’язані з тим, що діяльність ЗМІ традиційно була на користь російських спецслужб. Про це СДБ проінформувала найвище керівництво країни», — повідомляє служба.

і