Бидлу – зась: заборона громадянам рф на в’їзд до Естонії, Латвії, Литви та Польщі набрала чинності

мах

Відтепер росіяни не зможуть потрапити до цих країн через шенгенський зовнішній кордон, а до ЄС – транзитом через ці країни.

З півночі понеділка, 19 вересня, почала діяти заборона на в’їзд громадянам росії до Естонії, Латвії, Литви та Польщі. Використовувати ці країни для транзиту росіяни також не зможуть.

Відтепер громадяни росії з наявною короткостроковою шенгенською візою, виданою з метою туризму, спорту та відвідування культурних заходів, не зможуть потрапляти на територію Євросоюзу через вищезгадані чотири країни.

Також громадяни рф уже не зможуть потрапити до цих країн через Євросоюз. І ці країни не видають росіянам короткострокових туристичних віз.

Зазначимо, що єдиним сухопутним кордоном для в’їзду російських туристів до ЄС поки що залишається Фінляндія, МЗС якої заявило, що там не бачать законних підстав для запровадження повної заборони видачі туристичних віз громадянам росії.

 

Нагадаємо, 31 серпня міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу вирішили повністю призупинити дію угоди про спрощення візового режиму з росією.

і