Казахстан не пускатиме до себе росіян, які тікають від мобілізації

Казахстан заявив, що не видаватиме посвідки на постійне проживання громадянам росії без дозволу Москви, оскільки велика кількість росіян прагне виїхати з країни після оголошення Кремлем часткової військової мобілізації.

Про це повідомляє RFE/RL з посиланням на спікера парламенту Казахстану Маулена Ашимбаєва.

«Наші офіційні установи не видаватимуть посвідки на проживання особам, які не нададуть документи, які підтверджують, що країна їхнього громадянства не заперечує проти їхнього переїзду до Казахстану» — сказав Ашимбаєв.

Він додав, що правоохоронні та міграційні органи Казахстану працюють відповідно до закону, обробляючи запити іноземних громадян, у тому числі росіян, на отримання посвідки на постійне проживання в країні.

За словами Ашимбаєва, в цілому державні органи в курсі ситуації щодо різкого збільшення кількості громадян Росії, які в’їжджають в країну, і ведуть переговори з цього питання.

Нагадаємо: 21 вересня президент рф владімір путін оголосив часткову мобілізацію.

Планують призвати 300 тисяч резервістів.

Відразу після виступу президента рф путіна росіяни розкупили всі прямі квитки на 21 вересня до Стамбула та до Єревану, а ціни на авіаквитки до так званих «безпечних» країн досягли астрономічних значень.

і