США підготували черговий пакет оборонної допомоги для України

мах

Сполучені Штати підготували новий пакет оборонної допомоги Україні на суму 2 млрд доларів, про який мають офіційно оголосити сьогодні, 24 лютого, розповідає видання CNN.

Як відзначається, увесь пакет буде переданий за програмою Ініціативи безпекової допомоги Україні (USAI), коли озброєння та військова техніка закуповується безпосередньо у промисловості.

 

Вогонь з ракетної системи HIMARS, фото ілюстративне
Вогонь з ракетної системи HIMARS, фото ілюстративне

За попередніми даними CNN, цей пакет оборонної допомоги передбачатиме закупівлю ракет HIMARS; 155-мм боєприпасів; безпілотних літальних апаратів та обладнання для боротьби з ними; обладнання для розміновування; захищене комунікаційне обладнання.

Також у рамках цього пакету оборонної допомоги будуть виділені кошти на навчання наших військовослужбовців та обслуговування техніки.

Bradley M7 Fire Support Team Vehicle (фото: DoD US)
Bradley M7 Fire Support Team Vehicle (фото: DoD US)

Нагадаємо, попередній пакет оборонної допомоги від США на суму 460 млн був оголошений під час візиту президента США Джо Байдена в Україну. Серед усього, він містить спеціальні машини Bradley вогневої підтримки, а також чотири РЛС, тисячі протитанкових ракет та боєприпаси.

і