Максим Тимошенко: Ректор має бути гарним менеджером!

Kyiv International Economic Forum – це провідна міжнародна платформа, де аналізують і обговорюють перспективи розвитку української економіки в контексті глобалізації.

Основною місією форуму є побудова успішного майбутнього за рахунок об’єднання людей, що мають бажання і можливості змінити та інтегрувати Україну в міжнародну спільноту.

Щороку організація та проведення заходу стають все кращими, про що свідчить участь у ньому таких провідних постатей як Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та інших всесвітньо відомих діячів як України, так і світу.

Я теж мав унікальну нагоду відвідати Kyiv International Economic Forum.

Маючи як музичну, так і економічну освіти, я дотримуюсь тих поглядів, що гарний керівник консерваторії повинен мати не лише якісну музичну освіту, але й бути гарним менеджером та активно просувати Національну музичну академію ім. П. І. Чайковського на арену міжнародної співпраці та тісного партнерства, відкривати нові канали і можливості для викладачів та студентів академії аби надати їм можливість для безперешкодного розвитку і вдосконалення.

Максим Олегович Тимошенко

і