
Норвегія надасть Україні 13,7 млн доларів на технічне обслуговування танків Leopard, які раніше були надані нашій країні. Обслуговування буде відбуватися в спеціальному центрі у Польщі.
Про це заявив 26 квітня міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Армія Інформ.
Раніше Норвегія передала Україні вісім танків Leopard 2 A4 і машини підтримки.
«Враховуючи потребу в підтримці, ремонті та обслуговуванні переданих танків, Норвегія надасть до 150 мільйонів норвезьких крон на технічне обслуговування», – зазначив міністр. Джерело: https://censor.net/ua/n3486581
