ГУР ПРОБИЛИ ЯДЕРНУ ПАРАСОЛЬКУ РФ! МІНУС 2 СТАНЦІЇ. НАРОД АЖ ЗАВИВ: А ДЕ НАША ВІДПОВІДЬ? / СНЄГИРЬОВ

мах

Безпілотник ГУР 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей «Воронеж М» у місті Орськ Оренбурзької області Росії. Дрон подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкта противника. Однак, це не перший удар по системі ядерної безпеки РФ. Детальніше розповідає Дмитро Снєгирьов на “Фабриці новин”.

00:00 Огляд Дмитра Снєгирьова

00:35 Станція “Воронєж-М” — очі і вуха російської системи безпеки

01:36 ГУР атакувало станцію за 1800 км

04:15 Атакували вже другий об’єкт ядерної тріади РФ

05:25 Росіяни скаржаться, що Москва залишила удар без відповіді

08:20 Які наслідки удару для Росії

11:00 В РФ заявили, нібито безпілотник прилетів з Казахстану

і

Автор Дмитро Снєгирьов 1612 Articles
співголова ГІ "Права Справа"