При поверненні спеки ситуація в енергосистемі може знову погіршитися, — Кудрицький
«Це важливе полегшення для всіх українців (відсутність відключень ред.), але я мушу нагадати, що розслаблятися ми не маємо права: пошкодження енергосистеми значні, виклики перед нами теж. Спека вище 30 градусів ще може повернутися і тоді ситуація в енергосистемі може змінитися. Слідкуйте за нашими повідомленнями і за повідомленнями ваших обленерго»,— зазначив голова правління «Укренерго».
