
Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив про нібито готовність допомогти Україні у відновленні після закінчення війни.
Про це повідомляють білоруські ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.
За словами самопроголошеного «президента», нова американська влада буде зайнята «проблемами всередині своєї країни і їм буде не до України».
«Тому керівництву України треба взяти голову в руки та зрозуміти, що їм насамперед треба буде відновлювати країну. За допомогою близьких їм людей, насамперед білорусів», — сказав Лукашенко.
Раніше Лукашенко заявив, що йому хтось нібито пропонує відвернутися від РФ й стати на бік України у її боротьбі проти російської агресії.
Також диктатор запевнив, що не віддасть наказу про вступ у війну РФ проти України, поки до Мінська не прийдуть із «поганими намірами». Джерело: https://censor.net/ua/n3513255
