Україна здатна пройти зиму без відключень світла, — Галущенко про заяву ООН щодо ймовірних вимкнень світла по 18 годин
Міністр енергетики Герман Галущенко нагадав, що моніторингова місія ООН з прав людини в оприлюдненому у вересні звіті спрогнозувала, що взимку відключення електроенергії в Україні триватимуть від 4 до 18 годин щодня.
«Ми викликали їхніх представників, щоб зрозуміти, звідки такі розрахунки. Виявилося, що у них немає реальних аргументів»,- сказав Галущенко.
За словами очільника Міненерго, вимкнення світла взимку можуть бути через аварійні ремонтні роботи, але не матимуть системного характеру.
