
Голова Християнсько-демократичного союзу і кандидат у канцлери ФРН від опозиційного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц заявив, що поставка Україні далекобійних ракет Taurus не зробить Німеччиною стороною війни.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Tagesschau.
Мерц відповів на висловлювання ультралівих Сари Вагенкнехт, яка є противницею надання Україні будь-якої військової допомоги.
«Поставка Taurus — це що завгодно, але не вступ у війну. До речі, пані Вагенкнехт це знає», — заявив Мерц.
Він додав, що крилаті ракети дадуть Україні можливість захиститися від війни Росії, яка порушує міжнародне право.
«Такі країни, як Франція і Велика Британія, вже постачають Україні зброю великої дальності», – додав Мерц.
Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що підтримує передачу Україні далекобійних ракет Taurus, однак, на жаль, серед німецьких політиків немає єдності з цього питання.
Джерело: https://censor.net/ua/n3517101
