потрібно 4,5 мільйона додаткових працівників

мах

Дефіцит кадрів є у всіх галузях. Україні потрібно 4,5 мільйона додаткових працівників, – Мінекономіки

Дефіцит кадрів фіксують у всіх сферах і це, за даними опитувань, є головною проблемою бізнесу зараз.

«Ви сказали про цифри і прогнози, і я впевнена, що багато хто з присутніх у цьому залі чув і про 8,6 млн додаткових працівників, як нам повідомила Міжнародна організація праці в результаті свого дослідження. Міністерство економіки проводило окреме дослідження, і ми встановили, що нам потрібно 4,5 млн додаткових працівників на ринку праці», – повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна на Київському міжнародному економічному форумі.

Вона додала, що «величезним полем» для співпраці і уряду, і бізнесу, і громадських організацій є створення більшої кількості програм, які допоможуть українцям бути більше конкурентоспроможними на ринку праці.

і