
У вівторок, 10 грудня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в його країну завезли «кілька десятків» ядерних боєголовок.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє білоруське пропагандистське агентство Белта.
Я сюди ввіз ядерні боєголовки. Не один десяток штук. Багато хто пише: «А, це жарт, ніхто нічого не ввіз». Ввезли. А те, що вони кажуть, що це жарт, значить, вони проґавили. Вони навіть не помітили, як ми сюди їх завезли», — запевняє Лукашенко.
Він пригрозив, що «попередив усіх своїх ворогів, друзів і суперників», що застосує ядерну зброю, «щойно вони ступлять на лінію кордону»
«Я не дивитимуся — ядерна зброя чи ще якась. Про це ми домовилися з росіянами ще до того, як вони повернули нам ядерну зброю. Це не та зброя, яку ми їм віддали. Там була стратегічна зброя. А це тактична ядерна зброя», — заявив диктатор.
Лукашенко також додав, що завезена зброя у п’ять разів потужніша за російський ракетний комплекс «Орешник».
Нагадаємо, 6 грудня Володимир Путін і Олександр Лукашенко у Мінську підписали Договір про гарантії безпеки між РФ та Білоруссю у рамках так званої Союзної держави. Там ідеться, зокрема, про російську тактичну ядерну зброю, розташовану на території Білорусі. Джерело: https://censor.net/ua/n3524356
