
Прем’єр Польщі Дональд Туск запевнив, що Варшава працюватиме над прискоренням процесу вступу країни до ЄС.
Про це він заявив на пресконференції із Володимиром Зеленським, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
«Ми говорили про цей шлях до Європейського Союзу. Є дві речі, які я хотів би чітко відзначити. Польське головування дасть змогу вийти з глухого кута, який був очевидний в останні місяці. Ми працюватимемо разом з Україною і нашими європейськими партнерами, до того ж беззастережно, щоб максимально прискорити процес вступу до ЄС», — сказав він.
Раніше повідомлялось, що 15 січня 2025 року президент Володимир Зеленський прибув до Варшави, де заплановано зустрічі з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском, президентом Анджеєм Дудою та українською громадою.
