Кабмін доручив припинити оплату послуг сімейних лікарів, які виїхали за кордон
Кабінет Міністрів доручив провести верифікацію медичних працівників, які виїхали з України, а отже – не надають медичну допомогу за програмою держгарантій в повному обсязі.
Зокрема, Національній службі здоров’я та Державній прикордонній службі до 1 липня доручено забезпечити обмін даними між електронною системою охорони здоров’я та системою контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон «Аркан».
Завдяки цьому НСЗУ отримає інформацію про лікарів, які надають первинну медичну допомогу, але виїхали з України. За підписані з такими лікарями декларації держава може припинити платити.
