14 жовтня російський підводний човен увійшов у Балтійське море через Великий Бельт.
Про це повідомили Повітряні сили Швеції, передає Цензор.НЕТ.

Фото: Flygvapnet
Як зазначається, підводний човен був зафіксований шведськими винищувачами, а військово-морські підрозділи супроводжували його через акваторію Каттегат.
У Повітряних силах країни зазначили, що це рутинна місія, яка виконується спільно з союзниками, для контролю за безпекою у регіоні.
Нагадаємо, що нещодавно російський дизель-електричний підводний човен Б-261 «Новоросійськ» сплив на північному заході Франції.
Джерело: https://censor.net/ua/p3579823
