Штати надали Угорщині річне звільнення від санкцій

мах

Угорщина звільнена від санкцій США за купівлю російської нафти та газу на рік, а не безстроково, — Reuters

Втім, представник Білого дому в електронному листі агентству Reuters підтвердив, що звільнення діятиме лише впродовж року.

За даними американських ЗМІ, (https://censor.net/ua/n3584029) Сполучені Штати надали Угорщині річне звільнення від санкцій за використання російських енергоносіїв. Проте не просто так: в обмін Будапешт погодився закупити американського скрапленого газу на 600 мільйонів доларів.

і