Андрій Денисенко: Дніпровська чи Січеславська область?

Тривають запеклі дебати щодо нової назви Дніпропетровської області. До нової назви міста — Дніпро — вже звикли. А от дискусії щодо назви області, зміни до якої варто затверджувати на найвищому рівні тривають.

Велику роль у цих процесах відіграє народний депутат Андрій Денисенко, що виступає і головним спікером. Йому слово!

-Щойно профільний комітет з питань правової політики та правосуддя дав добро на розгляд у Верховній Раді двох законопроектів про перейменування Дніпропетровської області.

Президентського, який пропонує назвати область Дніпровською і альтернативного, підтриманого 165 народними депутатами, який пропонує назву Січеславська область.

Особисто я лишаюся думки, що найкраща назва — та, яку підтримали понад 60 громадських організацій області, сотні культурних діячів, експертів та науковців, громадські ради при міській раді та облдержадміністрації, низка ОТГ і яка має понад сторічну історію і апелює до слави Січі — захисниці України, чию місію зараз продовжує наш край — форпост боротьби із агресором! — заявив народний депутат України Андрій Денисенко

І переконаний, що президент має дослухатися громадськості, смиренно по християнськи залишити зайві амбіції та підтримати надання нашій області не якоїсь нейтрально безбарвної, а саме української назви, яка органічно єднає сучасність з традиціями УНР та Козаччини.

Жителі області з нетерпінням чекають рішення парламенту.

А ми будемо інформувати про перебіг подій.

Аліна Тернова, студентка Університету «Україна»

Yottos