У мережі з’явилися чергові докази участі росіян у війні на Донбасі

У мережу потрапили документи про нагородження за участь у війні на Донбасі жителя Московської області Миколи Заверухи. Також була оприлюднена довідка про його загибель у зоні ООС від бойової травми. Докази про причетність росіян до збройного конфлікту на сході України опублікував на своїй сторінці у Твіттері офіцер ЗСУ Сергій Нещадим.

«В «республіках» триває марафон боротьби з власним здоров’ям. Медаль фіналіста нерідко отримують родичі», – зазначив він.

Зокрема, у виписці з наказу голови міжрегіональної громадської організації «Союз десантників» від 13 квітня 2018 року зазначається, що окупант Микола Заверуха нагороджений орденом «Генерал армії Маргелов».

«За чесне служіння батьківщині, зразкове виконання військового і службового обов’язку, мужність і відвагу, виявлені при «захисті» Донецької та Луганської області від «неофашистів» і вірність традиціям ВДВ», – йдеться у документі.

Що стосується довідки про причини загибелі, то в ній зазначено, що росіянин Заверуха 18 лютого 2018 року підірвався на міні в районі Світлодарської дуги під Дебальцевим.

і