Московити, при успіхові, не прощають помилок і безжально добивають.

Напишу те, що думав, коли дивився прес-конференцію Трамп-Путін.

Машина кагебе, пілотом якої є Путін, показала, що може реалізовувати задуми, бліц-операції і понизила не тільки Трампа але й попустила значно сильнішу і ефективнішу машину держави США – на голову вищої і модернішої у економічному і військовому вимірах потуги.

Штати як держава у цьому поєдинку не програли. Але американський істеблішмент, який звик почувати себе центром керування світом, було зневажено в особі Трампа, котрому русскі, навіть, не дали зберегти обличчя. Московити, при успіхові, не прощають помилок і безжально добивають.

Щоб не заходити у деталі і окремі фрази, в загальному можна сказати, що Трамп виглядав розгублено і безпорадно. Здавалося (не зрозуміло чому), що він не знає що і як адекватно імпровізуючи говорити.
Не для того існують Штати, щоб їхній президент ганьбився перед диктатором з ядерною дубинкою, котрий, безпардонно переступивши міжнародні угоди, веде себе серед держав як хуліган, який дозволив собі виставити президента могутньої країни на кпини.
Відповідь буде “несиметрична”.

І ще. Яка може бути “джентельменська” розмова з Путіним тет-а-тет (“на чотири ока”)? Очевидно, Штати мали б її відео-аудіофіксувати. Бо, те що Росія це робила, поза сумнівом.

Заради такого результату зустрічі, спроба втягування Росії до миру і “взаєморозуміння” виявилася для Трампа помилковою.
Зустріч Трампа з Путіним була оправдана за умови згоди Москви згортати її присутність на завойованих позиціях. В іншому випадку – активне посилення санкцій.
Інакше всяка зустріч з Путіним це легітимізація його територіальних захоплень, порушення РФ міжнародного права і дозвіл чинити свавілля на нових рубежах.

Навряд чи може бути оправданням для Трампа те, що він, не поступившись зголошеними принципами і не добившись поступок з боку Путіна, вивчив останнього наживо, щоб успішніше діяти проти Росії надалі.
А штатівський істеблішмент чекають процеси перемобілізації і пошуки шляхів вироблення новітьної ефективної політики.
У тому числі щодо Росії.

Сергій Жижко

і