Трамп: Росія більше не загрожує США?!

Президент Трамп заявив, що, на його думку, Росія більше не загрожує США.

Це не відповідає інформації американської розвідки, згідно з якою Москва продовжує втручатись в американську виборчу систему.

Ще ніхто з американських президентів не був настільки жорсткий з Росією як я, – заявив Трамп​

На питання про те, чи продовжує Росія бути загрозою для США, Трамп заявив: «ні». Втім, він не вважає, що за часів його президентства відносини з Москвою значно потеплішали. «Ще ніхто з американських президентів не був настільки жорсткий з Росією, як я», – заявив Трамп репортерам перед засіданням Кабінету міністрів у Білому домі.

За словами директора національної розвідки США Дена Коутса, Росія не покинула намірів втручатись у справи США. «Росія продовжує постійні спроби підривати нашу демократію» – сказав він.​

Нагадаємо, що Трамп виступив у вівторок зі спеціальним роз’ясненням, наголосивши, що він погоджується з висновками розвідслужб США про втручання Росії в американські вибори 2016 року.​-https://ukrainian.voanews.com/a/trump-vvaxhaye-scho-rosiya-bilshe-ne-zagrozhuye-ssha/4488051.html

Трамп був змушений виправдовуватися після того, як його заяви у понеділок на прес-конференції у Гельсінкі з російським президентом викликали хвилю критики у Сполучених Штатах. Трамп тепер стверджує, що просто обмовився, коли сказав після зустрічі з Путіним, що він «не бачить причини», чому Росія мала б бути відповідальною за втручання. Насправді, роз’яснив через добу американський президент, він мав сказати, що «не бачить причини, чому б Росія не була відповідальна», за виявлені факти.

і