У Мінську жорстоко розігнали акцію протесту, багато затриманих (ВІДЕО)

У Мінську в неділю силовики жорстко розігнали акцію протесту, багато затриманих.

Про це повідомляє TUT.BY.

Силовики оточили і розігнали людей на вулиці Червякова і на «Площі змін» у Мінську.

На «Площі змін» використовували світлошумові гранати. Після вибухів там залишилися люди, вони скандували «За що вбили Рому?».

Коли силовики зайшли на «Площу змін», люди спочатку не пропустили їх до меморіалу і відтіснили. Однак згодом силовики зі щитами оточили протестувальників.

Люди скандували «Один за всіх і всі за одного» і «Стоїмо». Буквально за пару хвилин силовики взяли площу в кільце. Люди стояли біля меморіалу. У дворі було близько 500 протестувальників, силовиків у рази більше.

Почалася зачистка. Десятки людей з «Площі змін» в Мінську повели до автозаків, деяких несли на руках.

Всього зачистка «Площі змін» зайняла 9 хвилин. Силовики зірвали плакати, які висіли на меморіалі. На площі не залишилося протестувальників, тільки силовики, які прибирають намети, плакати і квіти.

На вулиці Червякова також весь вільний простір зайнято силовиками і їх транспортом. Людей запихали в переповнені автозаки. Деяких били кийками.

Білоруський правозахисний центр «Вясна» станом на 15:00 опублікував інформацію про понад 280 затриманих у неділю на акціях протесту в різних містах Білорусі, перш за все в Мінську.

Про це повідомляється на сайті правозахисників.

«Аргумент»

і