Зеленський та Дуда обговорили протидію «Північному потоку-2»

Президент України Володимир Зеленський сьогодні провів телефонну розмову з очільником Польщі Анджеєм Дудою. Сторони обговорили протидію будівництву російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомив Офіс президента України.

Зеленський та Дуда скоординували кроки щодо подальшої протидії реалізації російського проекту, а також домовилися максимально залучати міжнародну спільноту до блокування будівництва «Північного потоку-2».

«Цей проект, по суті, – пастка для всієї Європи. Його не можна допустити. Подальше посилення санкцій проти цього проекту – це гарантія енергетичної безпеки Європи», – наголосив Зеленський.

Як зазначають в ОП, президент Польщі погодився з українським лідером у тому, що країнам потрібно докласти максимум зусиль, аби не допустити завершення будівництва російського газопроводу.

Газопровід «Північний потік-2» – російський проект, мета якого – з’єднання газотранспортних систем Росії та Німеччини через Балтійське море в обхід території України. Запуск газопроводу «Північний потік-2» загрожує транзиту газу через територію України, що завдасть збитків державному бюджету та загрожуватиме безпеці країни.

і