Стокгольм продовжує підтримувати Україну в умовах загострення ситуації на прикордонні, — Таран

Сьогодні, 23 квітня, з ініціативи шведської сторони відбулася телефонна розмова Міністра оборони України Андрія Тарана з Міністром оборони Королівства Швеція Петером Хултквістом.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

«Цей дзвінок є демонстрацію підтримки Стокгольмом України в умовах загострення воєнно-стратегічної обстановки на наших східних та південних кордонах через агресивну політику РФ. З огляду на головування Швеції в ОБСЄ цього року, ми відзначаємо важливість продовження політико-дипломатичної підтримки України, яка дотримується позиції щодо мирного вирішення конфлікту», — заявив Міністр оборони України.

Андрій Таран детально поінформував шведського колегу про безпекову ситуацію навколо державного кордону України та на тимчасово окупованих українських територіях, а також виклав бачення можливих варіантів її подальшої ескалації.

У свою чергу Петер Хултквіст підтвердив наміри Королівства Швеція продовжувати надавати всебічну підтримку Україні та сприяти вирішенню конфлікту політико-дипломатичним шляхом.

Сторони домовилися продовжити спільну роботу з розвитку двостороннього воєнно-політичного діалогу між Україною та Швецією.

Міністр оборони України підтвердив запрошення Міністру оборони Королівства Швеція взяти участь в урочистостях з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України

і