Майже Український Карнегі Холл!

Ще один крутий новий проект на ВДНГ відкрив свої двері для відвідувачів сьогодні!
8-й у світі – Музей електрогітар!
Тут унікальні експонати з різних куточків планети (наприклад, Fender Telecaster ‘ 52 та Gibson Les Paul Artisan) та 300 гітари, зроблені з 50-х по сьогоднішній день.
Але це ще не все!
Насправді це цілий історико-музичний культурний центр. Завдяки Alexander Doroshenko створили неймовірний унікальний культурний простір!
Партнер вклав свій час, зусилля, кошти і головне свою душу в цей проект. З повагою та любов ‘ ю до культурної спадщини та ВДНГ: повністю відновлено оригінальний стукко, паркет, вікна, павільйонні двері No 6!
На тому місці, де в радянські часи було кіно ′′ Прогрес” зараз концертний зал для 200 глядачів.
Простір обладнаний новітнім звуковим та освітлювальним обладнанням, спеціальними панелями для створення ідеальної акустики.
Тепер будуть концерти, театралізована вистава, шоу і т.д.
Ця  будівля нагадує мені Карнегі Холл в Нью-Йорку в мініатюрі і щось Музей Купера Хевіт в колишньому особняку Карнегі біля Центрального парку.
Наш новий партнер-резидент, який винайшов і створив цей проект на ВДНГ-Universum Guitars. Унікальний проект у світі. Виявляється, ці українські хлопці виробляють круті електрогітари та підсилювачі, якими користуються найкращі музиканти світу.
Тільки уявіть: у світі є приблизно 2500 виробників гітар, серед яких Universum Guitars увійшли до топ-10!
Зроблено в Україні.
А сьогодні Олександр (автор і творець проекту) повідомив, що створює музичну школу на базі цього простору!
Місце: зал Універсум, павільйон No 6
Графік роботи: вівторок-неділя 10:00-19:00.

і