В «ДНР» мешканці обурюються, що Росія надурила з шкільними виплатами після оформлення «СНИЛС»

На окупованій Донеччині мешканці, які піддалися на пропаганду і оформили страховий номер індивідуального особового рахунку (російською — СНИЛС), не можуть отримати шкільні виплати

Ця соцвиплата на школяра оформлюється через сайт Держпослуг, який став доступний мешканцям «ЛНР» і «ДНР» після отримання «СНИЛС», передає Depo.Донбас з посиланням на паблік «Донбасский кейс».

Зазначається, що виплату на дитину батьки з «ДНР» отримати не можуть, адже в неї свідоцтво про народження видано  адміністрацією «ДНР» або державними органами України.

«Для багатьох сімей ці виплати дуже важливі, і тепер, щоб постаратися вибити ці гроші, потрібно їхати на Росію, подавати заяву до Пенсійного фонду. Такі ось «передові» технології, які так старанно рекламує пропаганда в «ДНР». Справа в тому, що якщо дитина має російське громадянство, але при цьому народилася за кордоном і свідоцтво про народження видано іноземним відомством, заяву доведеться подавати особисто в клієнтську службу Пенсійного фонду РФ», — йдеться у повідомленні.

Виїхати на Росію з «ДНР» зараз дуже складно — багатотисячні черги на кордоні, до того ж, в російському місті потрібно десь зупинитися.

«Нас черговий раз макають носом в правду і нагадують, що «ДНР» — «іноземна держава», що знаходиться за кордоном. Але як голосувати за «Єдину Росію», то ми цілком собі нічого електорат, невід’ємна частина Росії, що має такі ж права і можливості, як і будь-який громадянин Російської Федерації», — зазначається в пабліку.

Нагадаємо, окупанти розпочали пропаганду з оформленням «СНИЛС» для того, щоб мешканці «ЛНР» і «ДНР» з російськими паспортами проголосували на виборах у Держдуму за «Єдину Росію».

і