Наміри Путіна  щодо України незмінні

Фото Reuters

Президент Росії Володимир Путін посилив тиск на Україну після переговорів у Женеві з президентом США Джо Байденом.

Про це на телеканалі «Україна 24» розповів ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

«Що стосується загроз. Загрози анітрохи не зменшилися, вони продовжують залишатися високими. А судячи з тих дій, які були здійснені Путіним за останні півтора місяці, починаючи з женевського саміту, відчувається, що він став натхненним, окриленим тим очевидним взаєморозумінням, яке у нього виникло з його співрозмовником щодо того, чи буде цей співрозмовник віддавати накази, які надають підтримку Україні», – сказав ексрадник президента РФ.

Як зазначив Ілларіонов, Путін «розвинув шалену діяльність, чинить тиск на Україну своїми публічними заявами, зміною законодавства, виступом на конференції з безпеки, зверненням з позовом до ЄСПЛ».

«Це все свідчить про те, що Путін жодним чином не відмовився від своїх намірів, і якоюсь мірою став навіть більш агресивним. В останній статті, яка там багато обговорюється, видно, що Путін неявно натякає, що західний кордон історичної Росії проходить не по річках Західний Буг, Збруч і Дністер, як це було в його статті 2012 року. Тепер кордони, з його точки зору, поширюються на західний кордон України. Але це дає додаткову інформацію для України, що опір цим планам має здійснюватися, не треба втрачати пильності», – підкреслив він.

і