«Випадкові» люди і їх роль на війні

Хотів би відрадитити всіх тих, хто зараз бажає блиснути в якості послідовника стандартів ББС і адепта презумпції невинності, стосовно конкретного Кості Грішина, тобто «Семена Семенченка».

Тому що в даному конкретному випадку це просто аморально — навіть якщо Ви це робите лише і тільки для того, аби вчергове перевести стрілки на Порошенка, Муженка, Луценка, Кононенка чи ще там когось.

Сумнівів у тому що Семенченко є примітивний і штатний російський агент, з відповідною, отриманою на курсах у Москві, освітою, я позбувся ще під час історії із западнею під Карлівкою.

По суті Іловайськ був просто повторення російського «успіху» під Карлівкою — тільки у більших масштабах. І звикористанням того ж Семенченка. З придачею Корбана йому в поміч . З чиїмось баблом — може Беніним,а може й Путінським. А може й і спільним.

Іловайськ для «типу звільнення» Донецька був вибраний саме тому що до Іловайська значно ближче з російського кордону і туди могли найшвидше добратися російські війська.
І тому що його дуже добре обороняти саме з тієї сторони звідки хенераліссимус Семенченко мав посилати в наступ майбутніх смертників.

Грішин-Семенченко це людина, яка віртуозно дезорганізувала самооборону Донецького майдану , «забезпечила» відсутність будь якої самооборони на найбільшому і найкривавіше розігнаному проукраїнському мітингу в Донецьку весною 2014 року, людина яка вкрала більшість коштів, які надходили зі всього світу для підтримки самооборони Донбасу.

Потім здала через інтернет маршрути руху батальйону Донбас під Карлівкою, маршрут командира українського чеченського батальйону Іси Мунаєва, наміри Азова і того ж Донбасу атакувати позиції росіян в Приазов’ї, врешті маршрут виводу українських військ з району Дебальцева, який довелося негайно міняти і про що відкритим текстом заявили і Президент і начальник Генштабу.

Людина, при якій, у відкритий доступ попали дані про сім’ї і родичів бійців батальйону Донбас, зокрема ті, які проживали на окупованій території.

Самозваного «командира» батальйону Донбас, який перетворив цей батальйон у чемпіона всіх українських збройних підрозділів по кількості загиблих, поранених, взятих в полон і пропалих безвісти.

Людина яка відповідає за смерть випускника найпрестижнішої військової академії США Вест Пойнт — Марка Паславського і наступному грабунку і привласненні його агрофірми .

Людини в наметах його прибічників під Верховною Радою знайшли близько сотні бойових гранат?

І це ще не весь список — то ж де тут конспірологія? — це все відомі і відкриті речі.

Не треба свідомо чи не свідомо переводити тему на підтримання безпечного для Семенченка імідж «дурачка-мародерчика».

Але Семенченчко це зовсім не той «Іванушка-дурачок» якого він грає перед нами українцями.

Це похмура фігура, одна із ключових постатей окупаційного статус-кво на Донеччині — на рівні Захарченка, Стрелкова, чи скажімо Мотороли.

Так він на жаль депутат Верховної Ради і член комітетут по обороні.

Але це не привід витирати пилюку з його гидкої морди і підкоректовувати його образ до «бешкетливого хлопчика хуліганчика «.

Володимир Мартинюк

Від редакції: Публікується як версія в форматі дискусії

і

ютос