У Росії горить завод боєприпасів, сталися вибухи

Внаслідок кількох вибухів на заводі боєприпасів у російському Дзержинську є постраждалі, повідомляють російські новинні агенції.

У МНС Росії підтвердили, що працюють на місці події та попередили про небезпеку подальших вибухів, передає  Радіо Свобода.

У міськадміністрації Дзержинська повідомили, що на заводі спалахнула пожежа. За словами чиновників, небезпеки для місцевих жителів немає.

Як повідомляє Telegram-канал Ni Mash, надзвичайна подія сталася близько 9-ї ранку в суботу, 27 листопада.

За повідомленнями очевидців, спочатку з боку заводу пролунали два вибухи. Відразу після цього розпочалася евакуація співробітників підприємства та сусіднього заводу «Кристал». Над територією навис чорний стовп диму.

Потім пролунало ще два вибухи і стало відомо про двох постраждалих. За попередньою інформацією, травми отримали жінки. Стан їхнього здоров’я оцінюють як середньої тяжкості.

 

Серія з чотирьох вибухів переросла у масштабну пожежу.

1 червня 2019 року на заводі сталася низка потужних вибухів, у результаті яких десятки працівників були поранені. Цей інцидент стався після вибуху в квітні 2019 року.

За даними сайту фабрики, це найбільший оборонно-промисловий завод Росії. На боєприпаси припадає близько 30 відсотків його виробництва, решта – в основному промислові вибухові речовини і хімічні продукти.

У серпні 2018 року внаслідок вибуху і пожежі на заводі загинули шість працівників, а в липні 2020 року троє працівників були госпіталізовані через витік хімічних речовин.

«Аргумент»

і