Поліція безпеки Естонії затримала при спробі вивезення з в Росію партії безпілотних апаратів

Естонія заарештувала росіянина, який закупив партію дронів для армії рф

Псковська група підтримки 76-ї десантно-штурмової дивізії зібрала гроші на квадрокоптери російським військовослужбовцям. По дрони послали гінця до Естонії, де його заарештували, тепер збирають гроші на адвоката.

Про це повідомляє телеграм-канал Псковская губерния. Так, поліція безпеки Естонії затримала росіянина, який також є громадянином Естонії, при спробі вивезення з території країни в Росії комерційних безпілотних літальних апаратів.
Естонська влада вважає, що чоловік згодом хотів передати безпілотники російським військовим, а це в Естонії розцінюється як підтримка акта агресії іноземної держави. За це чоловікові загрожує до 5 років ув’язнення, його помістили під варту в Таллінні.

Затриманий дійсно брав участь у збиранні коштів на безпілотники для псковських десантників, його знайомі тепер збирають гроші на адвоката.

Нагадаємо, на російському ринку безпілотників з початку війни проти України виник дефіцит. При цьому ціни в окремих сегментах зросли втричі.

На тлі санкцій, введених Заходом через повномасштабну війну росії в Україні, оборонні підприємства рф заявляють, що у зв’язку з новими обмеженнями ряд контрактів переноситься.

Автозавод «Камаз» перевів керівників, спеціалістів та службовців на триденний робочий тиждень. Для співробітників, чиє навантаження скоротилося через санкції та обмеження поставок комплектуючих, організували тимчасову зайнятість.

і