Понад 4 тис. росіян можуть втратити нерухомість в Естонії через санкції

Майже 4,5 тис. громадян росії можуть втратити нерухомість в Естонії через заборону на в’їзд до республіки та банківських санкцій Євросоюзу.

Про це повідомляє портал національного телерадіомовлення ERR.

Віце-канцлер естонського МВС Вейко Коммусаар уточнив, що якщо у громадянина рф, який володіє нерухомістю в Естонії, з’являться через санкції борги, «це зрештою може означати втрату нерухомого майна».

За даними відомства, майже 4,5 тис. росіян, які володіють нерухомістю в Естонії, не мають посвідки на проживання. Через заборону на видачу віз вони можуть зіткнутися з тим, що про їхнє житло на території республіки не буде кому дбати. При цьому, уточнив, Коммусаар, влада Естонії не бачить необхідності якось пом’якшувати заборони для власників нерухомості.

Більше того, він вважає, що владі слід обмежити можливість володіння нерухомістю для громадян держав, які не входять до ЄС, оскільки це загрожує безпеці республіки. У МВС говорять про необхідність змінити законодавчу базу так, щоб громадяни третіх країн не могли володіти землею та нерухомістю у прикордонних районах та поряд із об’єктами критично важливої ​​інфраструктури. Відповідний законопроект уже перебуває у роботі, уточнив Вейко Коммусаар.

Нагадаємо, з 18 серпня Естонія припинила пропускати до країни російських громадян із шенгенськими візами, виданими естонськими консульськими установами.

і