Кількість імігрантів з України до ФРН за рік зросла у 7 разів

мах

Близько 1,1 мільйона іммігрантів з України протягом 2022 року було зафіксовано Федеральним статистичним управлінням  у Вісбадені.

Про це, як пише «Європейська правда», з посиланням на Tagesschau.

Такі попередні результати спеціальної оцінки статуправління.

Оскільки протягом року до Німеччини не лише приїжджали люди із зони бойових дій, але й виїжджали назад, статистика показує, що за минулий рік відбулася чиста імміграція з України в розмірі 962 000 осіб.

«Це означає, що чиста імміграція з України до Німеччини минулого року була більшою, ніж з Сирії, Афганістану та Іраку разом узятих у 2014 та 2016 роках», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Берліні починається спеціальна зустріч, скликана Міністерством внутрішніх справ для того, щоб обговорити з місцевою владою ситуацію з розміщенням біженців у їхніх регіонах.

Німецька асоціація міст повідомила, що планує пропонувати на з’їзді нові правила розподілу біженців по регіонах, наполягатиме на активізації допомоги Туреччині й Сирії у зв’язку із землетрусом – після якого сотні тисяч людей втратили все і це може спонукати їх їхати до Європи, та більшій підтримці для муніципалітетів, які приймають людей.

і