Запуск 5G та відновлення телеком-інфраструктури: Мінцифра і Міністерство транспорту Латвії підписали Меморандум про співпрацю

мах

мінцифри

Мінцифра і Міністерство транспорту Латвії домовилися про спільну роботу над упровадженням 5G в Україні, підтримкою мобільних операторів та відновленням широкосмугового інтернету.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм Мінцифри

«Одне з головних завдань Мінцифри — забезпечити країну стабільним звʼязком попри воєнні дії. Щоб запозичити європейський досвід у розвитку інтернет-мереж, підписали меморандум про співпрацю з Міністерством транспорту Латвії. Це держава-лідер у розвитку звʼязку, вона першою в Європі запустила загальнодоступний 5G, тому обмін досвідом з латвійськими колегами дуже цінний для України», — ідеться в повідомленні.

Меморандум передбачає 10 напрямів співробітництва. Серед них:
✍🏻 підтримка відновлення інтернет-інфраструктури
✍🏻 робота над запуском 5G
✍🏻 підтримка мобільних операторів
✍🏻 сприяння інтеграції в ЄС у сфері електронних комунікацій
✍🏻 покращення доступу до інтернету на залізничних та автомобільних шляхах України

«Дякуємо Уряду Латвії за підтримку та співпрацю. Прямуємо далі», — зазначили у відомстві. 

Джерело: https://censor.net/ua/n3450304

і