
Естонський міністр закликав країни ЄС зробити свій вклад в забезпечення України боєприпасами.
Цензор.НЕТ передає заяву міністра оборони Естонії Ханно Певкура з посиланням на ERR.
«Визнаємо, що це дуже складний процес. Продовжимо гнути свою лінію. Вирушимо наступного тижня до Брюсселя з тим посилом, що країни мають зробити свій внесок», — сказав він.
За інформацією міністра приблизно третину мети щодо снарядів для України вже досягнуто, третина — вже взяті на себе зобов’язання і третина — те, що ще треба пройти.
«Тепер необхідно досягти угоди на політичному рівні: чи будемо ми брати боєприпаси зі своїх запасів, чи ні, і якщо країни не знайдуть у себе стільки снарядів, то чи доведеться їм виділяти кошти для того, щоб закуповувати необхідні снаряди, які будуть відправлені Україні», — додав Певкур.
Раніше повідомлялось, що ЄС виготовить мільйон снарядів для України до весни.
