Україна та Польща підпишуть угоду щодо навчання українських школярів, — Мінреінтеграції

мах

Україна та Польща підпишуть угоду, щодо навчання українських школярів

Український та польський уряд планують підписати угоду задля врегулювання питань навчання українських дітей у польських школах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йшлося на спеціальній нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий заявив, що вже розроблено драфт міжурядової угоди з Міністерством національної освіти Республіки Польща.

Документ стосуватиметься, зокрема, таких питань:

  • визнання українських освітніх центрів на території Польщі;
  • вивчення української мови як другої іноземної;
  • введення українознавчого компонента.

«Дякую всім, хто працює над вирішенням цих питань і дбає про освітні потреби українців за кордоном. Наша спільна робота вже має перші результати», – зазначила віцепрем’єрка Верещук. Джерело: https://censor.net/ua/n3495429

і