Україна через третіх осіб отримає боєприпаси з Сербії на 800 млн євро, — Financial Times
Президент Сербії Александар Вучич в інтерв’ю FT підтвердив, що його країна активно експортує снаряди.
«У нас було багато контрактів з американцями, іспанцями, чехами, іншими. Що вони з ними зрештою роблять – це їхня справа», – сказав Вучич.
«Навіть якщо я знаю [куди потрапляють снаряди], це не моя справа. Моя справа полягає в тому, щоб ми дотримувалися закону з нашими боєприпасами, щоб ми продавали їх… Я маю піклуватися про своїх людей, і все. Це все, що я можу сказати. У нас є друзі в Києві й у Москві. Це наші брати-слов’яни», – сказав сербський президент.
