Вночі на Брянщині та Курщині «обвалилися» мости, а ГУР підірвало військовий потяг російських окупантів
Через вибух потяг із паливними цистернами та товарними вагонами пішов під укіс. Це порушило логістичну артерію росіян на окупованих територіях Запорізької області та Криму.
Пропагандисти пишуть, що це сталося нібито через незаконне втручання в роботу транспорту. Губернатор заявив, що міст підірвали.
У Курській області з рейок зійшов тепловоз через падіння прольоту мосту на перегоні. Постраждав машиніст. Частина потяга загорілася.
