критично важливі проблеми для нашої країни

  • admin
  • 11.10.2019
  • Комментарии к записи критично важливі проблеми для нашої країни отключены

Ще раз звертаю увагу всього громадянського суспільства , керівників держави, всіх громадян України на надзвичайно загрозливі та критично важливі проблеми для нашої країни та кожної людини.

Це і можливі стратегічні втрати суверенітету України , розбалансування суспільства, дестабілізія ситуацііі, підрив економіки, позбавлення українців землі, тотальне обмеження прав громадян, і зокрема, міліонів підприємців.

Відповідальність сьогодні уже несуть не «попередники», а діюча влада, яка взяла на себе зобов’язання провести ефективні реформи в інтересах кожної людини та відновлення суверенітету України . Реально бачимо,що Зеленський і його команда глибоко не володіють ситуацією , як в середині країни так і на міжнародному рівні.

Тількі об’єднані патріотичні, професійні, інтелектуальні сили всієї України в єдиному русі зможуть не допустити зовнішньої агресії , гармонізувати ситуацію в суспільстві, дати перспективу для прогресивного розвитку України та гідного життя кожної людини.

Всенародний рух формується під впливом актуальних проблем сьогодення. В координаційній раді Руху більше 450 Всеукраїнських організацій та представників усіх регіонів. Погоджуємо великий збір для відпрацювання антикризових заходів сьогодення.

Голова Вищої ради Народних зборів України Генерал армії України М. Маломуж