Світова прем’єра Українсько-Китайського музичного проекту “Ми”!

Жми! Поддержи!
Відбулась світова прем’єра спільного музичного проекту Центральної консерваторії музики (Пекін) та Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського на підтримку медичних працівників світу, які в тяжких умовах пандемії щодня рятують життя багатьох людей

НМАУ ім. П.І. Чайковського на чолі з ректором Максимом Тимошенком підтримала міжнародний проект, покликаний підняти моральний дух героїв нашого часу.

Нещодавно хор Академії та Музичної школи-інтерната ім. М. Лисенка під керівництвом викладачів консерваторії Юлії Пучко та Рубена Толмачова записали відео з виконанням чудового твору китайського композитора Лі Сяобіна “Ми”, який вже сьогодні мають змогу побачити глядачі по всьому світу.

-Всі консерваторії-партнери Китаю об’єднались в один великий віртуальний хор аби заспівати пісню на підтримку медичних працівників світу, які щодня ризикують своїми життями, аби захистити нас від поширення епідемії коронавірусу.
Я сердечно дякую нашим викладачам, особливо Юлії Пучко та Рубену Толмачову за організацію та допомогу, а також дякую нашим студентам та учням Музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка за участь в цьому важливому проекті. Також я вдячний Миколі Коліснику-Пучко за роботу над кліпом. Ми це зробили! – заявив ректор Національної музичної академії України ім.П.Чайковського Максим Тимошенко, що став натхненником акції.
Спільний віртуальний хор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського та Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка.
“Ми”
Композитор: LiXiaoBing
Ідея: Тимошенко Максим
Відео: Пучко-Колесник Микола
Invitation to the Joint Virtual Choir: Singing Together With all of the
students from Music Conservatories in the world
– For the People Together Through Thick and Thin
Song: “We”
Composer: Lyrics and Composed by: LiXiaoBing
Chief Architect: Tymoshenko Maksym
Video:Puchko-Kolesnyk Nikolay
Soprano:
Puchko-Kolesnyk Juliya
Gusak Valeriia
Repezka Juliia
Galai Olena
Lavrenchuk Iryna
Yermolenko Anastasiia
Levchenko Yaroslava
Alto:
Zvarych Angelina
Gripich Yeva
Myronova Anna-Mariia
Turchina Mariia
Stetsiuk Oleksandra
Yemzova Diana
Novikova Daryna
Grygorian Zoia
Plisenko Oleksandra
Aleksiyenko Anastasiia
Marchuk Anna
Tenore:
Kilchenko Vilen
Oleksienko Artem
Zadorozhnii Serhii
Vlasik Viktoriia
Zyganov Nikita

Вітаємо колектив НМАУ ім. П.І. Чайковського  та учнів Музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка з черговою міжнародною перемогою – участю в світовій прем’єрі спільного музичного проекту!
Музика України

Yottos