Музейна експедиція в Естонії!

Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига-Таллінн-Хельсинки – за таким маршрутом пройшла Музейна експедиція журналу “Музеї України”. Перший міжнародний рейд після акцій в зоні АТО…

Головна тема поїздки – переговори з керівництвом Естонського інституту історичної пам`яті про долю репресованих Сталіним громадян Естонської Республіки у 1941 році, які зникли чи загинули у Путивльському та Старобільському таборах для військовополонених НКВД СССР.

-Ми вдячні за підтримку! Отримали унікальні матеріали історичного розслідування про долі заарештованих естонців, які опинилися на території України у 1941 році! – заявив член Правління Естонського інституту історичної пам`яті Мелис Морибу, – Сподіваємося продовжити дослідження спільно з командою часопису “Музеї України”!

Нині триває підготовча робота, опрацювання матеріалів, звірка…

Зустрілися з дослідником репресій Юрієм Власовим, що повідомив нові факти…

Шеф-редактор журналу “Музеї України” Наталка Іванченко і головний редактор Віктор Тригуб, на запрошення керівника Департаменту консервації Музею під відкритим небом Естонії Маріке Laht детально ознайомилися з діяльністю скансену у Таллінні, домовилися про співпрацю.

Відбулася серія зустрічей… Оглянули визначні місця Таллінну, побували у філії Музею окупації, піднялися на древній Вишгород, побачили резиденцію Президента…

Відвідали столицю Фінляндії Хельсінкі, куди ходить морський паром…

Чекайте подробиць на сайті часопису “Музеї України”.

і

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*